Ziema, sniegs un slēpošana

Slēpes, slēpotājsZiema ir pienākusi tad, kad slēpotāji sāk domāt par slēpošanas brīvdienu rezervēšanu. Eiropā ir simtiem galamērķu, no kuriem izvēlēties. Francijā, Šveicē un Austrijā ir ļoti populāri slēpošanas kūrorti, bet, ja jūs meklējat labākus piedāvājumus, meklējiet akcijas.

Varianti ir un būs, jo slēpošana ir populārs sporta un atpūtas veids, kas pieskaitāms pie aktīvās atpūtas. Kas var būt labāks par šo – teiktu M. Rītiņš.

Ja neesat pārliecināts, kuru kūrortu izvēlēties, apsveriet Līgatnes kalnu, kur ar sniega ienākšanu Latvijā, parādīsies sniegs. Jums nebūs nekas jāmaksā un jārezervē, bet laba atpūta būs garantēta. Slēpošanas brīvdienas ir kas vairāk.

Kūrorti ir ļoti populāri, un nogāzes ir pārpildītas, kas nozīmē, ka Jūs, iespējams, pavadīsiet vairāk laika gaidīt krēslu pacēlāju, nevis uz nogāzes. Vēl viens apsvērums ir pārējās izklaides. Dažiem cilvēkiem tā ir labākā atvaļinājuma daļa. Ir jābūt daudz restorānu un vietu kur paēst, iedzert un sēdēt kamīna priekšā. Ir arī ieteicams izvēlēties vietu, kas piedāvā ne tikai slēpošanu, ja nu Jūsu kājām vajag atpūsties no nogāzes. Naktsmītne arī būs svarīga un tai jābūt ērtai ar vieglu pieeju nogāzei.

Slēpošanas brīvdienas var būt dārgas, bet ir veidi, kā ietaupīt naudu. Plānojot savu atvaļinājumu, Jums būtu jāapsver komplekta piedāvājums, jo tie bieži ir lētāki. Mēģiniet rezervēt pēdējā brīdī un palieciet naktsmītnē, kas piedāvā ēdināšanu, lai nevajadzētu doties uz restorāniem. Rezervējiet slēpošanas caurlaidi, slēpes internetā un vienmēr maksājiet vietējā valūtā.

Lai Jums izdevusies ziema un labi slīd slēpes!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *